Hakkımızda

As Akyüz Nakliyat

1959 yılından günümüze dürüst ve kaliteli hizmetin adı...
Taşımacılık Sektörünün Öncülerinden

1959'dan beri taşımacılık sektörünün öncülerinden biri olan As Akyüz Nakliyat, şu an şirket sahibi olan Asım Akyüz'ün muhterem babaları Remzi Akyüz ve kardeşleri tarafından Akyüz Kardeşler Kollektif Şirketi olarak kurulmuştur. Bugün, baba mesleğini devam ettiren Asım Bey, kuruluş tarihinden yenilenme tarihi olan 2005 yılına kadar şirketin idari kademesinde muhtelif görevlerde yer almıştır.

Her dem yeni ve değişimlere ayak uyduran

2005 yılında değişime ve yenilenmeye giden firmamızın adı As Akyüz Nakliyat olarak değiştirilmiş olup, şirketin başına da Asım Bey geçmiştir. Bu büyük değişim ile birlikte firmamız her zaman ki kalitesinden hiçbir ödün vermeden, dürüst hizmet anlayışını ülkemizin her bölgesinde sürdürmektedir.As Akyüz Nakliyat, tüm nakliye işlemlerinde müşteri memnuniyetini kendisine ilke edinmiş, sorunsuz bir sevkiyat sağlamak ve bu doğrultuda ulusal kabul edilmiş tüm standartlara uygun hizmet sunmaktadır.

Frimamız, tüm ekip arkadaşarımıza kalite bilinci aşılamak, eğitimler ile bilgi ve becerilerine arttırmak, takım çalışması ve ekip ruhunu en üst düzeyde tutmak, sürekli gelişmeleri uygulamak için azami gayret göstermektedir.

Firmamız, kaliteli ve dürüst hizmet ilkesi gereği zamanında ve sorunsuz şekilde teslim şartlarını yerine getirmekte ve maliyetleri asgari seviyede tutmaktadır.

Bizi arayın

Evden eve, ofis, turizm, fuar-stand, fabrika taşımacılığı, ambalajlama ve depolama hizmeti ihtiyaçlarınız için bizi arayın.