Evden Eve Nakliyat

Evden Eve Nakliyat
Evden Eve Nakliyat

1959’dan beri taşımacılık sektörünün öncülerinden biri olan As Akyüz Nakliyat, yarım asırı aşan tecrübesi, kaliteli hizmet anlayışı ve ekonomik fiyat uygulaması ile sadece eşyaları değil güven taşır.

Evden eve nakliyede ev, ofis veya depoda bulunan eşyaların sınıflandırılarak kağıt ve havalı naylon ile paketlenip kolilenmesi ile başlar. Mobilya, beyaz eşya, elektronik cihazların demontesi ile devam eder. Demonte edilern eşyalar kraft kağıt, hava kabarcıklı naylon, streç film, mukavva v.b. ambalaj malzemeleri ile kaplanarak muhafaza edilir. Taşıma işlemi, eşyaların tamamen evden eve taşımacılık için dizayn edilmiş olan özel araca istiflenmesinden/yerleştirilmesinden sonra başlar.

Yeni adrese gelinde nakliye aracına müsait park alanı hazırlanır ve araçtaki eşyaların taşınması; müsait olan bir noktadan merdiven veya asansör aracılığı ile gerçekleşir.

Ev ya da ofis içerisine taşınan eşyalar önce titizlikle ambalajından açılır ve ait oldukları odalara bırakılır. Eşyalar ev içerisindeki yerlerini aldıktan sonra demonte hale getirilmiş olan eşyaların kurulum ve montajlama işlemi yapılır.

Tüm bu işlemler bittikten sonra yeni mekan tamamen oturulur ve kullanılır hale gelir. Eşya sahibinin çalışma arkadaşlarımıza onay vermesi ile de görevimiz tamamlanmış olur.


Beykoz evden eve nakliye, Üsküdar evden eve nakliyat, Kadıköy evden eve nakliye, Ataşehir evden eve nakliyat, Çekmeköy evden eve nakliyat, Ümraniye evden eve taşımacılık…


Evden Eve Nakliyat, As Akyüz Nakliyat

İletişim:
Asım Akyüz 0543 300 12 12
info@asakyuznakliyat.com


Ana Sayfa > Hizmetlerimiz > …