Ofis Taşımacılığı

Ofis Taşımacılığı
Ofis Taşımacılığı

As Akyüz Nakliyat ile taşınma stresi olmadan, ofisinizi mevcut adresinizden yeni adresinize hiçbir sıkıntı, sorun, hasar veya zorluk yaşamadan taşıyabilirsiniz.

Bir yandan 1959 yılından bugüne sayısız nakliye hizmetini başarı ile gerçekleştirmenin mutluluğu ile bir yandan da ilk gün heyacanımızla, her daim en iyi hizmeti verebilme gayemizle hizmetinizdeyiz.

Ofis Taşımacılığı talebiniz halinde, anlaşmaya varılmasıyla birlikte ücretsiz ekspertiz görevlimiz ofinizin bulunduğu adrese gelerek ofisinizdeki eşyanın boyutu ve türüne göre, gerekli ambalaj ve paketleme malzemesi ile kullanılacak ekipman ve personelin aracın sayısını belirler

Taşıma günü personelimiz tarafından belirlenprogram dahilinde eşyalarınız, dosyalarınız ve evraklarınız uzman ekibimizce koliler üzerine uyarı ibaresi konularak taşıma işlemi gerçekleştirilir.

Bilgisayar, fax, yazıcı, güvenlik kamerası gibi elektronik aletlleriniz koruma altına alınarak en güvenli ve uygun ambalaj malzemesi ile ambalajlanıp diğer tüm eşyalardan ayrılarak en güvenli şekilde nakliye aracına yüklenir.

Yeni adrese nakil gerçekleştirildikten sonra yine aynı titizlikle tasnif edilmiş eşyalar ait oldukları bölümlere yerleştirilir.

Siz de ofisinizi, büronuzu taşıtırken tüm nakliye hizmetlerinde kendisini kanıtlamış, sigortalı taşımacılık hizmeti veren firmamızı düşünmeden göünül rahatlığı ile seçebilirsiniz.


Ofis Taşımacılığı, As Akyüz Nakliyat

İletişim:
Asım Akyüz 0543 300 12 12
info@asakyuznakliyat.com
Ana Sayfa > Hizmetlerimiz > …